RTU/Rockets pieveicot čempionus ielaužas playoff zonā

Mūsu puiši sestdien 9. oktobrī devās izbraukumā pie šī brīža Latvijas čempioniem Kocēnu Rubenes. Kā favorīti tika uzskatīti mājnieki, tomēr RTU/Rockets parādīja raksturu un spēja uzvarēt visus periodus, tādējādi izcīnot uzvaru 8:5 (2:1;3:2;3:2).

Spēles lūzumu Raķetēm izdevās veikt otrā perioda beigās, kad ar nepilnu divu minūšu intervālu rezultāts no 3:2, pēc Priedīša un Senkāna vārtiem, kļuva 5:2. Rubenei izdevās pietuvoties trešā perioda 45.minūtē, kad pēc M.Dumpja vārtiem rezultāts kļuva 5:4, tomēr Raķetes turpināja darboties pēc spēles plāna un ātri izspēlējot vairākumu T.Ķeirāns no distances trieca bumbiņu vārtu “devītniekā” tādējādi atgriežot komfortablo +2. 58. minūtē Rubene atkal spēj pietuvoties 6:5, bet noņemot vārtsargu savos vārtos saņem 2 bezatbildes raidījumus no Ķeirāna.

Lielisku spēli nodemonstrēja mūsu trešā maiņa, pie vārtu guvumiem tiekot visiem trīs uzbrucējiem (Gulbim, Mickevičam, Priedītim). Individuāli veiksmīgākā karjeras spēle A.Priedītim, kurš pārkvalificējoties no aizsarga par uzbrucēju varēja spēli pamest ar 1+2. Kārtējā lieliskā spēle arī mūsu jaunajam talantam T.Ķeirānam 4+0.

RTU/Rockets septiņās Augstākās līgas spēlēs (EFL) iekrājusi trīs uzvaras un ar deviņiem punktiem atrodas astotajā pozīcijā (playoff zona).

Rezultatīvākie spēlētāji komandā: T.Ķeirāns 10+2, I.Lastovskis 5+5, M.Mickevičs 3+5. Lielu pienesumu komandai dod vārtsargi A. Puķītis (78.44%) un R.Rasums (83,7%).

Nākamo spēli komanda aizvadīs savās mājās (ROC) spēkojoties ar tabulā blakus esošo Oxdog Ulbroka LU.

Citi raksti

Atstāj komentāru