Par mums

Rockets- Klubs ar personību!

Esam florbola klubs, kurš jau 9. gadus bāzējas Rīgā. Ar katru gadu cenšamies attīstīties, augt lielāki un gudrāki.

Šobrīd galvenā treniņu halle ir Pepsi centrs Uzvaras Bulvārī 10, paralēli notiek fiziskās sagatavotības treniņi Rīgas sporta manēžā. Pavasara periodā no manēžas pārceļamies uz Uzvaras parku.

Treniņi notiek 3 reizes nedēļā. Treniņus vada profesionāli sporta veida speciālisti ar asistentiem. Treniņos ir liels uzsvars uz disciplīnu un pieklājību. Bērniem mācām darboties komandā un kļūt par personību (citam ar florbola elementiem, citam attīstot runas prasmes, citam veicinot komandas saliedēšanu).

Klubā uzņemam audzēkņus no 4 gadu vecuma, kas caur florbola elementiem un rotaļu apgūst sporta pamatus. Latvijas Čempionatā dalība tiek sākta no 9-10 gadu vecuma.

Tiek organizēti vasaras treniņi, kuru formāts ir divi fiziskās sagatavotības treniņi un viens nūju treniņš. Nūju treniņi notiek Pepsi centrā, bet fiziskās sagatavotības treniņi Uzvaras parkā.

Ik gadu organizējam kluba Ziemassvētku pasākumu, Rockets dienas, braucam uz Tallinas florbola turnīru un organizējam Rockets kluba nedēļas garu florbola nometni ar Latvijas izlases dalībnieku iesaistīšanos.

Treniņu grupas: U6/U8, U10, U12, U13, U14, U15, U16, RACF-V1-VV.

Pepsi centrs

Uzvaras parks