Ķeirāns dodas uz Latvijas U19 izlases treniņnometni

Latvijas vīriešu U19 izlases kandidāti, tostap mūsu Toms Ķeirāns (2004. gads), Valmierā aizvadījuši sešu dienu treniņnometni, pasaules čempionāts plānots no 28. aprīļa līdz 2. maijam Čehijas pilsētā Brno. 

Ķeirāns Rockets jauniešu klubā debitēja 2014/2015 gada sezonā, pārstāvot RTU/Rockets U12 komandu. Pirmajā sezonā sakrāja priekš sevis tik pieticīgos 3+3, turpmākajās sezonās Toms kļuva par vienu no Latvijas jauniešu čempionāta rezultatīvākajiem spēlētājiem. 14 gadu vecumā tika izsaukts uz Rockets pieaugušo komandu, kur divas sezonas aizvadītas vīriešu 1.līgā. RTU/Rockets tiekot paaugstinātai uz Latvija augstāko florbola līgu (Elvi florbola līgu), Toms saņēma iespēju debitēt augstākajā līmenī un ir sevi lieliski parādījis, 6 spēlēs iekrājot 5+2.

Pēc pirmās izlases treniņnometnes uzdevām Tomam dažus jautājumus.

-Kādas bija Tavas sajūtas, kad saņēmi izsaukumu uz U19 izlasi?

-Pirmās sajūtas ir ļoti patīkamas. Spēlēt un trenēties kopā ar labākajiem jaunajiem spēlētājiem ir patiešām forši.

-Kā notika nometne?

Nometne notika pēc “Burbuļa” principa, tāpēc bija jāievēro specializēti noteikumi. Nometnē bija iespēja sajusties kā profesionālam sportistam, jo treniņi notika katru dienu 2 reizes.

-Kāda bija ikdiena nometnē?

Paši treniņi bija interesanti, ar uzsvaru uz fizisko sagatavotību, tehniku un dažādām taktikas niansēm. Pati sadzīve nevisai interesanta, jo dēļ ierobežojumiem, brīžos, kad nebija treniņu bijām viesnīcā, mācības, ēdienreizes un atpūta.

-Kā vērtē savu sniegumu nometnē?

-Manuprāt, nometnes laikā neparādīju savu labāko sniegumu. Savu darbu vērtēju labi, tiku galā ar treneru dotajiem uzdevumiem un ceru, ka saņemšu uzaicinājumu arī uz citām nometnēm, kur spēšu sevi pierādīt treneriem. Priekšā vēl smags darbs.

Novēlam Tomam veiksmi un izturību!

Citi raksti

Atstāj komentāru