Rīga Rockets florbola kluba darbība 26.10-11.01

Rockets darbību turpina āra apstākļos. Aizvadām trīs klātienes nodarbības pēc sistēmas- 2 nūju nodarbības, 1 fiziskā sagatavotība. Treniņi notiek Pepsi Centra stāvlaukumā un Uzvaras parkā. Stāvlaukumā izvedojam apgaismotu florbola laukumu, fonā skan mūzika un pasniedzam siltu tēju.

RTU/Rockets Elvi florbola līgas komanda treniņus aizvada kā iepriekš, diemžēl drošības apsvērumi likuši pēdējās divas spēles pārcelt. Aizdomas par Covid19 nav bijušas mūsu komandas spēlētājiem un personālam.

Jauniešu, RACF un V1 Treniņi notiek pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās, šie treniņi netiek atcelti un notiek neatkarīgi no laika apstākļiem, protams, nepieciešams atbilstoši tiem apģērbties.

Nepieciešamais apģērbs– termo veļa, garais treniņtērps, cimdi, cepure, šalle. Vēlams paņemt līdzi rezerves apavus/ zeķes. Treniņus aizvadot uz bruģa seguma tiek vairāk bojātas lāpstiņas, tāpēc piedāvājam izmantot kluba izsniegtās florbola nūjas.

Pozitīvās iezīmēs:

  • Dalībnieki ātrāk reaģē uz situācijas maiņu, jo bumbiņa bieži palecās/maina kustības virzienu.
  • Dalībnieki mazāk paši skrien ar bumbiņu, tas uz šī seguma ir sarežģīti, tāpēc ātrāk meklē partneru piespēļu līnijas.
  • Dalībnieki cenšas atbrīvoties no sedzēja, lai iegūtu bumbiņas kontroli nepieciešams vairāk laika.
  • Daudz spēka spēles un divcīņas.
  • Tehnika, īpaši gaisa bumbu kontrole.
  • Svaigs gaiss un komandas saliedētība.

Cerēsim, ka laika apstākļi mūs turpinās lutināt un drīz atgriezīsimies iekštelpās, lai pilnvērtīgi varētu izmantot jauniegūtās prasmes!

Nodarbību grafiks 26.10-11.01 (UP– Uzvaras parks PC– Pepsi Centra stāvlaukums)

Neliels foto ieskats mūsu darbībā

Citi raksti

Atstāj komentāru