Lastovska komentārs un U15 spēles vs Rīgas Lauvas foto galerija

Imanta Lastovska komentārs par esošo situāciju:

“Šobrīd, šis ir pārdomu un jaunu ideju laiks, kā jau visiem, klātienes treniņi nenotiek, līdz ar ko esam izstrādājuši attālinātu treniņu programmu, kurā aptveram tehniku, fizisko sagatavotību, spēļu analīzi, teoriju utt. Esam ieguldījuši lielu darbu un šobrīd, tas noteikti bija tā vērts, jo lielākā daļa kluba turpina darbu mājas apstākļos, protams, paldies vecākiem, kas atbalsta mūsu un bērnu attīstību. Liels paldies mūsu lielās komandas spēlētājiem, kas iesaistas nedēļas izaicinājumu izveidē. Atgriezensikā saite šeit ir lieliski nostrādājusi, kā viens no spēlētājiem izteicās “Jaunieši apmeklēja mūsu spēles, tagad mums ir jādod kas atpakaļ.”

Mājas treniņos vienīgā aizķeršanās ir dažu jauniešu kautrīgums uzrunāt treneri, līdz ar ko nākamnedēļ apziņosim jauniešus un centīsimies tiem palīdzēt uzsākot sarunu paši. Ir uzdevums uzlabot komunikāciju visos virzienos.

Šobrīd situācija ar aizliegumiem, karantīnām ir smaga, bet uzskatu, ka cilvēkiem ir jāturpina būt aktīviem un ceram, ka drīzumā varēsim atsākt darboties klātienē. Florbols nekur nepazudīs, šobrīd prioritāte ir veselība, tāpēc jābūt uzmanīgiem un jānogaida, jo ir liela ticība, ka šogad mums viss vēl ir tikai priekšā- nometne augustā, Tallinas turnīrs ir pārcelts uz augusta vidu un savu dalību tur plānojam un ceram, ka arī Jauniešu čempionāts tiks izspēlēts, ja netiks, tad esam gatavi organizēt savus turnīrus un citus pasākumus. Principā mēs varam visu! #RocketsFamily “

Novēlam veselību visiem un piedāvājam foto atsaktu uz Rockets U15 vs Rīgas Lauvas 17:7.

Citi raksti

Atstāj komentāru