RTU/ROCKETS audzēs pieredzi 1.līgā un attīstīs RTU studentu iesaisti florbolā

2019./2020. gada sezonā RTU/Rockets turpinās dalību 1. līgā ar mērķi 2020/2021 gadā startēt Latvijas augstākājā florbola līgā.

RTU Sporta centra direktora Egona Lavandeļa komentārs pēc tikšanās ar Rockets kluba vadību:

“Florbols ir nozīmīga daļa no visai nesenas RTU Sporta vēstures. Komandas ar RTU vārdu jau daudzus gadus ir cīnījušās par visaugstākajām vietām Latvijā un arī dažāda līmeņa Eiropas turnīros. Līdz ar to RTU ir patiešām priecīgi piedalīties augstākā līmeņa florbola atgriešanā Rīgā. Priecājamies par mūsu studentu iesaisti šajā dinamiskajā sporta veidā, kas šogad būs iespējams visai plaši, pateicoties komandu startam I līgā un Rīgas čempionātā. Tomēr visaugstāk novērtējam Rīga Rockets vadības skaidro redzējumu, kā jau nākamajā sezonā atgriezties virslīgas cīņās. Priecājos gan par RTU vārda klātbūtni šajā pasākumā, gan par RTU studentiem sportistiem.”

Imanta Lastovska komentārs:

“Esam priecīgī par sadarbības attīstīšanu, nākamgad turpinām dalību 1.līgā un izveidosim Rīgas Atklātā florbola čempionāta komandu RTU/Rockets 2. Līdz ar ko iesaistīsim stipri lielāku studentu skaitu. Nākamgad vairāk pievēršos kluba “org” darbiem un nolieku 1.līgas galvenā trenera pilnvaras. Nākamgad mūsu lielo komandu vadīs Mārtiņš Lapsiņš. Veiksmi un izturību! “

1.līgas bronza 2018./2019. gada sezona

Citi raksti

Atstāj komentāru