Rockets pieredzi ķer Tallinā

Pieredzes braucienos braucām ar četrām komandām. Startējām 2005, 2008, 2010 un 2012 gadu konkurencēs. Daudziem dalībniekiem šis bija pirmais turnīrs, daudziem debija oficiālā spēlē, bet neskatoties uz to bez uzvarām mājās nebraucām. Lepojamies ar komandu sniegumu, īpaši ar izaugsmi no spēles uz spēli. Šo cīņas sparu un atmosfēru komandās ņemam līdzi un neaizmirstam!

2012 1 uzvara, 3 zaudējumi, turnīrs noslēdzas grupā. (rezultatīvākais: Rihards Druvenieks 3+2)

2010 2 uzvaras, 2 zaudējumi un B finālu 1/4 finālā piedzīvots sāpīgs zaudējums bullīšos. (rezultatīvākais: Emīls Osmanis 9+3)

2008 Grupā trīs līdzvērtīgi zaudējumi un dodamies B finālos, tajos spējam uzvarēt 1/4 finālu un 1/2 pusfinālu, bet finālā zaudējums. Galā sudrabs. (rezultatīvākais: Emīls Osmanis 3+6)

2005 Grupā uzvara, neizšķirts un divi zaudējumi, kas liedz piedalīties izslēgšanas spēlēs, toties pieredze neatsverama. (rezultatīvākais: Nikolass Burbo 5+3 P.S. runā, ka nopelnījis Virslīgas formu)

Katras spēles labākos apbalvojām ar piemiņas kausiņu, puiši sniedza intervijas, kuras publicējām mūsu Instagram un Facebook kontos. Paldies visiem dalībniekiem, treneriem un vecākiem, kas atbalstīja klātienē un mājās. Brauksim vēl!

Citi raksti